Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego rozmiaru? Skontaktuj się z nami!

hello@moimari.pl

Obserwuj nas

Get inspired

Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales


  Szukaj

  O nas

  Marka odzieżowa premium

  Pochodzimy z Podhala i to tutaj w Nowym Targu od 2022 roku rozpoczęła się historia MOIMARI – marki odzieżowej premium. Niezwykle cenimy sobie tradycje, które powiązane są z naszym regionem słynącym z produkcji kożuchów. Równie ważne jest dla nas także świeże spojrzenie i nowoczesne podejście do mody, które wplatamy w nasze wyroby.

  Do produkcji skórzanych produktów wykorzystujemy najlepszej jakości skórę owczą. Na co dzień bardzo cenimy sobie estetykę wyrobów, którymi się otaczamy i tego samego chcemy dla naszych klientów. Dbamy, aby nasze kożuchy damskie, męskie, pantofle, czy pozostałe akcesoria cechowała szczególna trwałość i wysoka jakość wykonania. Zależy nam, aby produkty, które oddajemy w ręce naszych klientów, towarzyszyły im w doskonałym stanie przez kolejne lata i cieszyły równie mocno, jak w dniu zakupu.

  Posiadamy sklep internetowy, w którym prezentujemy naszą ofertę i chętnie pomożemy Ci z wyborem odpowiedniego modelu, czy rozmiaru kożucha. Bardzo cenimy sobie też kontakt z klientami w naszym sklepie w Nowym Targu, do którego serdecznie zapraszamy!

   

  Strona główna
  Moje konto
  Koszyk
  Szukaj