Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego rozmiaru? Skontaktuj się z nami!

hello@moimari.pl

Obserwuj nas

Get inspired

Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales


  Szukaj

  Wysyłka i zwroty

  Dostawa jest realizowana jedynie na terenie Polski i jest realizowana jest poprzez Pocztę Polską.

  Koszt wysyłki krajowej: 30 zł

  Zwroty (Odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży)

  1. Kupujący konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru, zgodnie z § 7 Regulaminu.

  2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć, poprzez wypełnienie odpowiedniego Formularza Odstąpienia od Umowy, stanowiącego załącznik dostępny na stronie Sklepu Internetowego, wysłanie podpisanego Formularza wraz z towarem na adres pocztowy Sklepu Internetowego.

  3. Sklep MOIMARI uprzejmie prosi swoich Klientów, aby w przypadku zwrotów korzystać z powyższego Formularza Odstąpienia od umowy, bądź w przypadku innej formy zawiadomienia o zwrocie zamieścić w niej wszystkie zawarte w nim informacje.

  Zwracany towar prosimy odesłać na adres siedziby:

  FOXMEDIO – Kreatywna Agencja Reklamowa Marcin Dzioboń
  ul. Mickiewicza 48
  34-400 Nowy Targ
  “ZWROT (nr zamówienia) – MOIMARI”

  4. Zwrot, o którym mowa powyżej, dopuszczalny jest tylko w przypadku towaru w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot może być dokonany w oryginalnym opakowaniu, jeżeli towar występował w opakowaniu. Towar powinien być należycie zabezpieczony. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

  5.To co było przez Strony świadczone zostanie zwrócone niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Pieniądze zostaną zwrócone Kupującemu na to samo konto, z którego zostało zamówienie opłacone. W przypadku zamówień za pobraniem zwrot nastąpi na konto podane w formularzu odstąpienia od umowy.

  6. Klient może wymienić zamówiony towar. Poprzez wymianę rozumie się zwrot zakupionego przez Klienta towaru na adres siedziby firmy tj. FOXMEDIO – Kreatywna Agencja Reklamowa Marcin Dzioboń, ul. Mickiewicza 48, 34-400 Nowy Targ oraz złożeniu ponownego (nowego) zamówienia na żądany towar.

  Formularz odstąpienia od umowy

  Strona główna
  Moje konto
  Koszyk
  Szukaj